Rozpoczęcie sprzedaży mieszkań na Osiedlu Diamentowym w Koninie - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Rozpoczęcie sprzedaży mieszkań na Osiedlu Diamentowym w Koninie

Miło nam poinformować o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań w naszej nowej inwestycji na „Osiedlu Diamentowym” w Koninie.

Położone będzie ono w południowej części Konina, pomiędzy ulicami Cyrkoniową, Turkusową i Kryształową. W trakcie pierwszego etapu inwestycji, w funkcjonalnie zaprojektowanych wnętrzach, powstanie 144 mieszkań o powierzchni od 28,83 m2 do 81,52 m2.

Oryginalnie zaprojektowane czteropiętrowe i pięciopiętrowe budynki, wyposażone zostaną w cichobieżne windy, podziemny garaż, komórki lokatorskie, wózkownie.  Na terenie osiedla znajdzie się plac zabaw dla dzieci, a całość dopełni zieleń z alejkami spacerowymi, miejscem do spotkań oraz odpoczynku.

Przewidywany termin oddania I etapu do użytku przyszłym lokatorom to listopad 2013 roku. Ale to już dziś możecie Państwo wybrać swoje mieszkanie, ustalić indywidualne warunki finansowania i zakupu, a nawet skorzystać ze specjalnej oferty kredytowej bez udziału banku. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z biurem sprzedaży mieszkań.

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb