Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty wynajmu apartamentów w Helu. - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty wynajmu apartamentów w Helu.

JHM DEVELOPMENT S.A. z przyjemnością informuje, że podpisała umowę z Sun&Snow - największą w Polsce firmą zarządzającą wynajmem luksusowych apartamentów. Na mocy podpisanej umowy będziecie mogli Państwo wynająć lokal i wypocząć w prestiżowej inwestycji JHM DEVELOPMENT S.A. – w Apartamentowcu Foka przy ul. Steyera 16B.

Spółka JHM DEVELOPMENT, biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby klientów, przeznaczyła do wynajęcia aż 31 ekskluzywnych lokali o powierzchniach i układzie pomieszczeń, które spełnią oczekiwania wszystkich, niezależnie od wieku i predyspozycji.

Rezerwacji Apartamentów Foka będziecie mogli Państwo dokonać za pośrednictwem Sun&Snow - www.sunandsnow.pl już w kwietniu, zaś pierwsze pobyty wypoczynkowe zostały przewidziane od czerwca br.

Warto podkreślić, że wszystkie Apartamenty Foka, również objęte opcją wynajmu, nadal pozostają w ofercie sprzedaży JHM DEVELOPMENT S.A. Ich zakup to doskonała lokata kapitału. Dodatkowo, za sprawą umowy, którą podpisała JHM DEVELOPMENT S.A., wszyscy klienci którzy nabędą dowolny apartament w Helu i wyrażą chęć współpracy z Sun&Snow będą mogli dokonać jego wynajmu na preferencyjnych warunkach osobom trzecim.  

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb