Wyjątkowe nowe domy nad zalewem

Osiedle Nad Zalewem to kameralny kompleks 82 wyjątkowych, nowych domów jednorodzinnych. Osiedle zlokalizowane jest w spokojnej, zielonej części Rawy Mazowieckiej, w sąsiedztwie terenów zielonych i Zalewu Tatar.

W ramach Osiedla Nad Zalewem powstały piękne dwukondygnacyjne nowe domy jednorodzinne. Domy zrealizowane w standardzie deweloperskim wyposażone są
w centralne ogrzewanie z dwufunkcyjnym piecem gazowym oraz pełną infrastrukturę: sieć wodną, kanalizacyjną, elektryczną, sanitarną, deszczową i teleinformatyczną.

JHM DEVELOPMENT zrealizował Osiedle nad Zalewem przy wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów, z dbałością o szczegóły i wszelkie detale wykończenia. Ulice dojazdowe do posesji zostały utwardzone kostką brukową, działki ogrodzone i zagospodarowane.

Unikalna architektura, staranne wykonanie i zagospodarowanie terenu  sprawiają, że Osiedle nad Zalewem jest miejscem wyjątkowym.

Dobrze zaprojektowane

Osiedle Nad Zalewem zaprojektowano z myślą o osobach, które cenią funkcjonalność i wygodę, a zarazem chcą cieszyć się swobodą i prywatnością. Poszukujący własnego azylu będą mogli odpocząć tam od miejskiego zgiełku w malowniczo położonym domu z ogrodem, w bliskim sąsiedztwie zalewu i lasu.

Każdy z domów posiada dwa poziomy mieszkalne. Parter to wygodna przestrzeń wspólna: salon wraz z aneksem kuchennym i jadalnią oraz przejściem na taras do ogrodu. Na piętrach znajdują się trzy sypialnie (każda z balkonem), pojemna garderoba oraz duża łazienka. Przemyślane i dobrze rozplanowane układy pomieszczeń w domach sprawiają, że są one idealne dla rodzin oraz wszystkich, którzy cenią komfort, wygodę i funkcjonalność.

Przestrzeń dla Ciebie i Twoich bliskich

W ofercie sprzedaży dostępne są ostatnie domy o metrażach 141,25 m2. Ta oferta to idealne miejsce dla rodziny szukającej większej przestrzeni do życia. W tak dobrze zaprojektowanym domu możesz stworzyć wyjątkowe miejsce dla Ciebie i Twoich najbliższych. Miejsce, w którym Twoje dzieci będą mogły aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu we własnym miejscu do zabawy w ogrodzie, a strudzeni po pracy będziecie mogli zrelaksować się spacerując czy jeżdżąc na rowerze nad zalewem Tatar lub spędzając radośnie czas w sąsiadującym aqua parku.

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz kontaktowy a nasz doradca skontaktuje się z Tobą

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane