Malownicza okolica

Osiedle położone jest w malowniczej okolicy w najbardziej atrakcyjnej części Rawy Mazowieckiej, u zbiegu ulic Jana Brzechwy, Kornela Makuszyńskiego oraz Górnej. Wystarczy przejść na drugą stronę głównej ulicy, by w ciągu kilku minut znaleźć się przy kompleksie sportowo-rekreacyjnym nad Zalewem Tatar i korzystać z dostępnych atrakcji. Strzeżona plaża, ławeczki rozstawione wzdłuż brzegów zalewu, alejki w lasku oraz ścieżka pieszo-rowerowa, która ciągnie się wokół całego zalewu. Sposobów na spędzenie wolnego czasu jest wiele. Można wypożyczyć rower wodny, łódkę, czy kajak i popływać po zalewie, a potem odpocząć na plaży przy strzeżonym kąpielisku.

Wypoczywaj aktywnie

Dla preferujących aktywny wypoczynek, na terenie oddalonego o 800 m Ośrodka Sportu i Rekreacji, znajdują się korty tenisowe, boisko do piłki plażowej, hala sportowa z sauną oraz dobrze wyposażona siłownia zewnętrzna. Można również korzystać z krytej pływalni Aquarium Centrum Fit Rawa. Do dyspozycji jest basen, centrum SPA, siłownia i sala fitness. Natomiast zadaszone lodowisko, znajdujące się przy pływalni, wykorzystywane w sezonie jesienno-zimowym, latem spełnia rolę skateparku i toru do jazdy na rolkach i wrotkach.  

Przemieszczaj się szybko

Niewątpliwym atutem Osiedla Nad Zalewem  jest łatwy i szybki dojazd do centrum Rawy Mazowieckiej, a także do Warszawy lub Łodzi. Położenie osiedla pozwala cieszyć się bliskością terenów zielonych, a jednocześnie korzystać z oferty dużych aglomeracji miejskich.