Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Skierniewice, ul. Kopernika 15A

Skierniewice, Kopernika 15A

 

Kameralny budynek mieszkalny powstający w Skierniewicach przy ul. Kopernika to najnowsza inwestycja JHM DEVELOPMENT S.A.

Projekt wyróżnia się na wysoką funkcjonalnością oraz nowoczesną formą architektoniczną. Lekka bryła budynku, duże przestrzenie okienne, geometryczne formy balkonów oraz dopasowana elewacja sprawiają, że inwestycja przy ul. Kopernika 15A to projekt wyjątkowy.

Największe zalety inwestycji to:

- doskonała lokalizacja

- cichobieżna winda

- podziemna hala garażowa

- wykorzystanie najwyższej klasy materiałów

- kameralny projekt - tylko 35 mieszkań

- doskonale zaaranżowana przestrzeń mieszkalna

- teren ogrodzony

Niewątpliwym atutem jest przystosowanie osiedla do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Doskonała komunikacja z centrum miasta, a także bogata infrastruktura w pobliżu inwestycji sprawia, że Kopernika 15A to wymarzone miejsce dla wszystkich ceniących komfort i miejską wygodę na co dzień.

W ramach budynku powstaną mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 29m2 do 72m2. Nasi architekci zadbali o doskonałe rozplanowanie przestrzeni w ramach dostępnych metraży. Do wszystkich mieszkań przynależą przestronne balkony lub wydzielone ogródki - prywatna strefa relaksu.

Wysoki standard wykończenia, inspirująca ergonomia wnętrz i duże słoneczne balkony nadają projektowi wyjątkowego charakteru.

Nie czekaj i dowiedź się więcej już dziś!

Nasz doradca udzieli Ci wszelkich dodatkowych informacji i pomoże w wyborze idealnego mieszkania.

W wybranych mieszkaniach istnieje możliwość zmian w układzie ścian działowych, dzięki czemu można dowolnie kształtować przestrzeń. Wszędzie zadbano o odpowiednie nasłonecznienie mieszkań, pozostawiając także możliwość własnych propozycji aranżacyjnych.

 

Biuro Sprzedaży JHM DEVELOPMENT S.A.
ul. Unii Europejskiej 18
96-100 Skierniewice


Do Państwa dyspozycji pozostają nasi Doradcy:

Agnieszka Barańska
tel. 603 755 423
e- mail:
baranska@jhmdevelopment.pl
Marta Podrażka
tel. 603 755 338
e- mail:
podrazka@jhmdevelopment.pl

godziny pracy:
poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00
sobota: 9.00 - 15.00

 

Uprzejmie informujemy, że   materiały przedstawione na naszych stronach www nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa i mają jedynie charakter poglądowy.  

© JHM DEVELOPMENT S.A.
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb