Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

"Osiedle Słoneczne" Skierniewice, ul. Trzcińska 22, 22 A i Rawska 71,71 A

  "Osiedle  Słoneczne"
Skierniewice, ul. Trzcińska i ul. Rawska

"Osiedle Słoneczne" jest nowoczesnym kompleksem czterech czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych zlokalizowanych w spokojnym i zacisznym miejscu Skierniewic, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, niedaleko Zalewu Zadębie. Korzystna lokalizacja to duży atut inwestycji.

W czterech budynkach oddaliśmy łącznie do Państwa dyspozycji 331 lokali mieszkalnych o powierzchni od 38,44 m2 do 70,19 m2 oraz 162 garaże.

Nieruchomość objęta inwestycją ma kształt prostokąta o ściętych narożnikach, w których zlokalizowane są wjazdy na posesję odpowiednio od ulicy Trzcińskiej i Rawskiej. Po wschodniej stronie zostały zaprojektowane miejsca parkingowe. Budynki ustawione są tak by utworzyć przyjemne, częściowo zamknięte wnętrza, bezpośrednio z których usytuowane są wejścia do klatek.

Architektura budynków oparta jest na prostych formach, dzięki czemu udało się osiągnąć nowoczesny i atrakcyjny efekt. Niewątpliwym atutem są liczne przeszklenia i przestronne balkony. Budynki przykryte są dachami płaskimi wielospadowymi, fragmentami zasłoniętymi przez attyki.

Powstałe między blokami wnętrza, gdzie usytuowane są place zabaw i zielone skwery, są połączone ścieżkami pieszo-rowerowymi. Nie jest przewidziany ruch samochodowy wokół poszczególnych budynków. Niewielkie sięgacze jezdni pozwalają jedynie na dojazd do garaży znajdujących się na krańcach budynków od strony klatek schodowych. Cała komunikacja samochodowa odbywa się wzdłuż granic osiedla.

Budynki wyposażone są w instalacje: wodociągową z wodociągu miejskiego; kanalizacyjną do sieci miejskiej; elektryczną; centralnego ogrzewania z sieci miejskiej, telefoniczną i kablową TV.

Obecnie w ofercie posiadamy 30 gotowych do zamieszkania lokali, 21 garaży oraz 2 pomieszczenia magazynowo-gospodarcze.

 

U NAS KUPISZ MIESZKANIE NA NIEOPROCENTOWANE RATY.
BEZ KREDYTU, BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI.

Serdecznie zapraszamy  do zapoznania się z ofertą.
Do Państwa dyspozycji pozostają nasi doradcy:

 Marta Podrażka, tel. 603 755 338, e-mail: podrazka@jhmdevelopment.pl

Agnieszka Barańska, tel. 603 755 423, e-mail: baranska@jhmdevelopment.pl 

Zapraszamy również do naszego biura sprzedaży:

JHM DEVELOPMENT S.A.
ul. Unii Europejskiej 18
96-100 Skierniewice
Tel: 46 833-95-89

 godz. otwarcia:
poniedziałek - piątek 9.00 – 17.00
sobota 9.00 – 15.00

Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie w innym terminie.
W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny.


Uprzejmie informujemy, że   materiały przedstawione na naszych stronach www nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa i mają jedynie charakter poglądowy.

© JHM DEVELOPMENT S.A.
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb