Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

"Osiedle Królewskie" Rumia, ul. Dębogórska 84

  „Osiedle Królewskie”
Rumia, ul. Dębogórska 84

Osiedle Królewskie  to inwestycja realizowana w zielonej części Rumi przy ul. Dębogórskiej. Osiedle to trzy sześciokondygnacyjne budynki, w których łącznie znajdzie się 536 lokali mieszkalnych oraz 308 miejsc postojowych zlokalizowanych w podziemnych halach garażowych.

Osiedle Królewskie zostało zaprojektowane z myślą o wymagających Klientach ceniących wygodę w połączeniu z nowoczesną elegancją. Stonowana, ciepła kolorystyka elewacji, niebanalna zieleń na terenie inwestycji oraz mała architektura - wszystkie te elementy będą cieszyć każdego, kto zamieszka na „Osiedlu Królewskim".

Lokalizacja Osiedla zapewnia komfort mieszkania w spokojnej, rodzinnej i bezpiecznej okolicy, a jednocześnie gwarantuje szybki dojazd do centrum miasta. Wygodę zapewna bliskość sklepów, przedszkoli, szkół oraz obiektów infrastruktury sportowej.

Osiedle Królewskie to zarówno lokale 1-pokojowe o niewielkim metrażu, doskonałe jako pierwsze mieszkanie, 2-pokojowe lokale dla młodych małżeństw jak i 3- i 4-pokojowe przestronne mieszkania rodzinne. Architekci zadbali o to, aby każdy klient znalazł odpowiadający mu metraż.

Każde mieszkanie znajdujące się parterze posiada własny ogródek, zaś te umiejscowione na piętrach - przestronne balkony lub tarasy, z których roztacza się widok na otacząjącą budynki zieleń.

Na wydzielonych i dostępnych wyłącznie dla mieszkańców zielonych dziedzińcach znajduje się kolorowy place zabaw dla dzieci. Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewniają cyfrowe domofony oraz kamery montowane na słupach oświetlenia ulicznego i osiedlowego.

Wygodę mieszkania bwarantuję podziemne miejsca postojowe w hali garażowej oraz nowoczesne, cichobieżne windy. Ponadto do dyspozycji mieszkańców przeznaczone zostały naziemne miejsca parkingowe.  

Obecnie w ofercie posiadamy 31 gotowych do zamieszkania lokali o pow. od 43,5 do 90,9 m2 oraz 96 miejsc parkingowych w hali garażowej.

 

U NAS KUPISZ GARAŻ NA NIEOPROCENTOWANE RATY.
BEZ KREDYTU, BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI.

Serdecznie zapraszamy  do zapoznania się z ofertą.
Do Państwa dyspozycji jest nasze Biuro Sprzedaży w Rumi:

JHM DEVELOPMENT S.A.
ul. Dębogórska 84
84-230 Rumia
Tel: 603 755 084
e-mail: rumia@jhmdevelopment.pl
 

godz. otwarcia:
wtorek - piątek 9.00 – 17.00
sobota 9.00 – 15.00
Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie w innym terminie.
W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny.
 


Uprzejmie informujemy, że materiały przedstawone na naszych stronach www nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa i mają jedynie charakter poglądowy.

© JHM DEVELOPMENT S.A.
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb