Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

"Osiedle Królewskie" Rumia, ul. Dębogórska 82, 84

  „Osiedle Królewskie”
Rumia, ul. Dębogórska 82, 84
 
„Osiedle Królewskie”  to inwestycja realizowana w zielonej części Rumi przy ul. Dębogórskiej.

Lokalizacja Osiedla zapewnia komfort mieszkania w spokojnej, rodzinnej i bezpiecznej okolicy, w sąsiedztwie sklepów i punktów usługowych, a jednocześnie gwarantuje sprawny dojazd do centrum Rumi oraz Gdyni.

Osiedle   zostało zaprojektowane z myślą o wymagających Klientach ceniących wygodę w połączeniu z nowoczesną elegancją. Stonowana, ciepła kolorystyka elewacji, obecność terenów zielonych oraz mała architektura - wszystko to sprawi  prawdziwą przyjemność każdemu  z  mieszkańców „Osiedla Królewskiego”.

Na inwestycję docelowo składać się będą trzy sześciokondygnacyjne budynki mieszkalne, w których łącznie znajdzie się 536 mieszkań. Wygodę  zapewnią podziemne hale garażowe, w których przewidziane zostały miejsca na 308 samochodów. Na parterach budynków zlokalizowano część usługową.

Na wydzielonych i dostępnych wyłącznie dla mieszkańców zielonych dziedzińcach znajdą się kolorowe i bezpieczne place zabaw dla dzieci. Komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami zapewnią nowoczesne, cichobieżne windy. Zadbaliśmy również o bezpieczeństwo mieszkańców -  budynki wyposażone są w cyfrowe domofony oraz kamery montowane na słupach oświetlenia ulicznego i osiedlowego.

Osiedle w całości zaprojektowane zostało z myślą o rodzinach z małymi dziećmi oraz o osobach starszych i niepełnosprawnych. We wszystkich budynkach zaprojektowano windy z poziomu hali garażowej, szerokie przejścia i korytarze, a jednocześnie na terenie Osiedla znajdują się podjazdy dla wózków.

Mieszkania na „Osiedlu Królewskim”  to zarówno lokale 1-pokojowe o niewielkim metrażu, doskonałe jako pierwsze mieszkanie, 2-pokojowe lokale dla młodych małżeństw oraz 3-4 pokojowe przestronne mieszkania rodzinne. Architekci zadbali o to, aby każdy klient znalazł odpowiadający mu metraż i układ. Mieszkania są dobrze doświetlone  i zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni.
Wszystkie mieszkania znajdujące się parterze posiadają własny ogródek, zaś te umiejscowione na piętrach - przestronne balkony lub tarasy.

Pierwszy etap budowy Osiedla, budynek przy ul. Dębogórskiej 84, został już zakończony. W ramach tego etapu zostało wybudowanych 236 mieszkań oraz lokale usługowe. W tej chwili w ofercie posiadamy 27 gotowych do zamieszkania lokali o pow. od 43,5 do 90,9 m2 w promocyjnych cenach.

Obecnie trwa budowa drugiego etapu, w ramach którego powstaną 232 lokale mieszkalne od 27,4 do 74,2 m2
oraz 5 lokali usługowych.
Pod budynkiem znajdzie się podziemna hala garażowa, w której przewidziano 128 miejsc garażowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z  ofertą i kontaktu z naszym doradcą, który pomoże Państwu dobrać lokal idealny dla Państwa potrzeb i spełniający wszelkie oczekiwania. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

 

 

U NAS KUPISZ GARAŻ NA NIEOPROCENTOWANE RATY.
BEZ KREDYTU, BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI.

Serdecznie zapraszamy  do zapoznania się z ofertą.
Do Państwa dyspozycji jest nasze Biuro Sprzedaży w Rumi:

JHM DEVELOPMENT S.A.
ul. Dębogórska 84
84-230 Rumia
Tel: 603 755 084
e-mail: rumia@jhmdevelopment.pl
 

godz. otwarcia:
wtorek - piątek 9.00 – 17.00
sobota 9.00 – 15.00
 
Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie w innym terminie.
W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny.
 


Uprzejmie informujemy, że materiały przedstawone na naszych stronach www nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa i mają jedynie charakter poglądowy.

© JHM DEVELOPMENT S.A.
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb