Nowe mieszkania na sprzedaż, deweloper Rumia - Osiedle Królewskie, ul. Dębogórska 82,84 - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Mieszkania - "Osiedle Królewskie" Rumia, ul. Dębogórska 82, 84

  „Osiedle Królewskie”
Rumia, ul. Dębogórska 82, 84
 
Osiedle Królewskie to inwestycja realizowana w zielonej części Rumi przy ul. Dębogórskiej. Lokalizacja Osiedla zapewnia komfort życia w spokojnej, rodzinnej i bezpiecznej okolicy, w sąsiedztwie sklepów i punktów usługowych, a jednocześnie gwarantuje sprawny dojazd do centrum Rumi oraz Gdyni.

Osiedle deweloperskie zostało zaprojektowane z myślą o wymagających klientach ceniących wygodę w połączeniu z nowoczesną elegancją. Stonowana, ciepła kolorystyka elewacji, obecność terenów zielonych oraz mała architektura – wszystko to sprawi prawdziwą przyjemność każdemu lokatorowi Osiedla Królewskiego.

Na inwestycję docelowo składać się będą trzy sześciokondygnacyjne budynki, w których łącznie znajdzie się 536 nowych mieszkań deweloperskich na sprzedaż. Wygodę zapewnią podziemne hale garażowe, w których przewidziane zostały miejsca na 308 samochodów. Na parterach budynków zlokalizowano część usługową.
 
Na wydzielonych i dostępnych wyłącznie dla lokatorów zielonych dziedzińcach znajdą się kolorowe i bezpieczne place zabaw dla dzieci. Komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami zapewnią nowoczesne, cichobieżne windy. Zadbaliśmy również o bezpieczeństwo – budynki wyposażone są w cyfrowe domofony oraz kamery montowane na słupach oświetlenia ulicznego i osiedlowego.

Osiedle w całości zaprojektowane zostało z myślą o rodzinach z małymi dziećmi oraz o osobach starszych i niepełnosprawnych. We wszystkich budynkach zaprojektowano windy z poziomu hali garażowej, szerokie przejścia i korytarze, a jednocześnie na terenie Osiedla znajdują się podjazdy dla wózków.

Nowe mieszkania na sprzedaż na Osiedlu Królewskim to zarówno lokale 1-pokojowe o niewielkim metrażu, doskonałe jako pierwsza kwatera, 2-pokojowe lokale dla młodych małżeństw oraz 3-4 pokojowe przestronne mieszkania rodzinne na sprzedaż. Architekci zadbali o to, aby każdy klient znalazł odpowiadający mu metraż i układ. Kwatery deweloperskie są dobrze doświetlone i zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni.
 
Wszystkie nowe mieszkania na sprzedaż znajdujące się na parterze posiadają własny ogródek, zaś te umiejscowione na piętrach - przestronne balkony lub tarasy.

Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej liczby dostępnych mieszkań na sprzedaż znajdują się w zakładce „dostępne lokale”.

 
Obecnie jako deweloper jesteśmy zaangażowani w budowę drugiego etapu, w ramach którego powstaną 232 lokale od 27,4 do 74,2 m2 oraz 5 lokali usługowych.

Pod budynkiem deweloperskim znajdzie się podziemna hala garażowa, w której przewidziano 128 miejsc garażowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z naszym doradcą-deweloperem, który pomoże Państwu dobrać lokal idealny dla Państwa potrzeb i spełniający wszelkie oczekiwania. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

 

U NAS KUPISZ GARAŻ NA NIEOPROCENTOWANE RATY.
BEZ KREDYTU, BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI.

 

Biuro Sprzedaży JHM DEVELOPMENT S.A.
ul. Dębogórska 84
84-230 Rumia


Do Państwa dyspozycji pozostają nasi Doradcy:

Andrzej Kochalski
tel.: 603 755 034
e-mail: kochalski@jhmdevelopment.pl

Anna Skowrońska
tel.: 603 755 084
e-mail: skowronska@jhmdevelopment.pl

godziny pracy:

wtorek – piątek: 9.00 - 17.00
sobota: 9.00 - 15.00


Uprzejmie informujemy, że materiały przedstawone na naszych stronach www nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa i mają jedynie charakter poglądowy.

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb