Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

"Osiedle Diamentowe" Konin, ul. Berylowa 1, Berylowa 3

"Osiedle Diamentowe"
Konin, ul. Berylowa 1, Berylowa 3

 

Osiedle Diamentowe to spójny architektonicznie kompleks nowoczesnych budynków mieszkalnych zlokalizowanych w południowej części Konina, w spokojnej dzielnicy mieszkalnej. 

W dziewięciu pięciokondygnacyjnych budynkach znajdzie się łącznie 551 mieszkań i 141 garaży.

Niepowtarzalna  architektura, staranne wykończenie, atrakcyjne zagospodarowanie terenu i części wspólnych  to cechy Osiedla Diamentowego. Najwyższa jakość wykonania i nowoczesne rozwiązania wykorzystane przy budowie Osiedla zapewniają komfort, bezpieczeństwo i wygodę mieszkańcom.

Osiedle Diamentowe zostało zaprojektowane tak, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. W budynkach zaplanowano cichobieżne windy, ogólnodostępne wózkownie oraz komórki lokatorskie przynależne do każdego mieszkania. Ciągi komunikacyjne w budynkach przystosowane są do potrzeb rodzin z małymi dziećmi oraz osób niepełnosprawnych. Na terenie inwestycji znajduje się kolorowy i bezpieczny place zabaw dla dzieci oraz ogólnodostępne miejsca postojowe. 

Lokalizacja Osiedla Diamentowego sprzyja rodzinnym wycieczkom za miasto. Łatwy dojazd do Centrum Handlowego i przyległych sklepów ułatwia cotygodniowe zakupy. Rozbudowana infrastruktura miejska, pobliskie przedszkola i szkoły, zaplecze medyczne oraz sportowe, a także dogodny dojazd do centrum miasta pozwalają myśleć o codziennym dniu.

Osiedle Diamentowe jest wymarzonym miejscem dla wszystkich chcących cieszyć się prawdziwym komfortem na co dzień. Swoje miejsce znajdą tu zarówno osoby młode, szukające swojego pierwszego mieszkania, jak i rodziny z małymi dziećmi, chcący stworzyć bezpieczny dom dla swoich pociech. 

Realizacja inwestycji podzielona została na pięć etapów.

Pierwszy etap budowy Osiedla został zakończony w czerwcu 2014 roku.
Obejmował on budowę dwóch  budynków o numerach 3 i 4, w których łącznie znalazło się 144 mieszkań o funkcjonalnych układach i zróżnicowanych powierzchniach. Dzięki doskonałemu dopasowaniu oferty do potrzeb Klienta, swoje wymarzone „M” na „Osiedlu Diamentowym” znalazło już 120 Klientów, a kolejni mogą wybierać spośród bogatej oferty 168 mieszkań w ramach I i II etapu inwestycji.

Obecnie w ramach pierwszego etapu inwestycji posiadamy 12 gotowych do zamieszkania lokali o powierzchniach od 29,31 do 65,91 m2, każde z balkonem lub tarasem.

 

U NAS KUPISZ MIESZKANIE NA NIEOPROCENTOWANE RATY.
BEZ KREDYTU, BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI.
 

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Do Państwa dyspozycji jest również nasze Biuro Sprzedaży:

JHM DEVELOPMENT S.A.
ul. Berylowa 1/30
62-500 Konin
Tel: 603 755 756
e-mail: konin@jhmdevelopment.pl
 
godz. otwarcia:
wtorek - piątek 9.00 – 17.00
sobota 9.00 – 15.00
Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie w innym terminie.
W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny.
 

Prezentacja osiedla

 

Uprzejmie informujemy, że   materiały przedstawione na naszych stronach www nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa i mają jedynie charakter poglądowy.

 

© JHM DEVELOPMENT S.A.
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb