Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

"Osiedle Diamentowe" Konin, ul. Berylowa 1, Berylowa 3

"Osiedle Diamentowe"
Konin, ul. Berylowa 1, Berylowa 3

Informujemy, że w II kwartale 2012r. JHM DEVELOPMENT S.A. rozpoczęła w Koninie budowę nowoczesnego osiedla mieszkaniowego.  Inwestycja, która nosi nazwę "Osiedle Diamentowe" powstaje pomiędzy ulicami Cyrkoniową, Kryształową i Turkusową.


W dziewięciu nowoczesnych, trzypiętrowych i czteropiętrowych budynkach znajdzie się łącznie 551 mieszkań i 141 garaży. Nasi klienci mogą wybierać spośród lokali o metrażach  od 27,90 m2 - aż do 81,52 m2. Sprzedaż mieszkań rozpoczęła się w styczniu 2012r.

Osiedle Diamentowe zostało zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować komfort przyszłych lokatorów. W budynkach zaplanowano cichobieżne windy, które ułatwią komunikację pomiędzy poszczególnymi piętrami oraz ogólnodostępne wózkownie i komórki lokatorskie. Na terenie inwestycji znajdą się kolorowe i bezpieczne place zabaw dla dzieci. 
 
W bliskim sąsiedztwie znajdziemy szkołę podstawową, gimnazjum, szpital i sklepy wielopowierzchniowe (Castorama, Centrum Handlowe Ferio, Media Markt). W okolicy osiedla znajdują się  liczne jeziora polodowcowe, rezerwaty przyrody i Nadwarciański Park Krajobrazowy.
 
Realizacja inwestycji podzielona została na IV etapy.
W ramach pierwszego etapu do Państwa dyspozycji oddanych zostało 144 lokali mieszkalnych oraz 34 garaży.

 
Obecnie w ofercie posiadamy 94 gotowe do zamieszkania lokale mieszkalne oraz 6 garaży.
 
 

U NAS KUPISZ MIESZKANIE NA NIEOPROCENTOWANE RATY.
BEZ KREDYTU, BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI.
 

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Do Państwa dyspozycji jest również nasze Biuro Sprzedaży w Koninie:
Tel. kom. 603 755 756

 
 

 Obejrzyj wizualizację osiedla

 

Uprzejmie informujemy, że  materiały przedstawione na naszych stronach www nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa i mają jedynie charakter poglądowy.

© JHM DEVELOPMENT S.A.
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb