Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

"Osiedle Diamentowe" Konin, ul. Berylowa 1 - 4

"Osiedle Diamentowe"
Konin, ul. Berylowa 1 - 4

„Osiedle Diamentowe” to nowoczesny kompleks dziewięciu budynków mieszkalnych, charakteryzujący się bardzo atrakcyjną formą architektoniczną i najwyższym standardem wykonania. Osiedle zlokalizowane  jest w Starym Koninie,  pomiędzy ulicami Cyrkoniową, Kryształową i Turkusową. Łącznie w ramach Osiedla powstanie 551 mieszkań i 141 garaży.

„Osiedle Diamentowe” to nowoczesna, niepowtarzalna architektura, staranne wykończenie, niebanalne zagospodarowanie terenu i przestrzeni wspólnych.
Budynki zostały zaprojektowane tak, aby spełnić potrzeby najbardziej wymagających Klientów, którzy chcą czuć się swobodnie, cenią sobie doskonałą jakość i wysoki standard wykończenia.

Lokalizacja Osiedla Diamentowego sprzyja rodzinnym wycieczkom za miasto, w malownicze zielone tereny Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego. Łatwy dojazd do Centrum Handlowego Feerio i przyległych sklepów ułatwia cotygodniowe zakupy. Rozbudowana infrastruktura, pobliskie szkoły, przedszkola, zaplecze medyczne, a także dobry dojazd do centrum miasta pozwalają myśleć o codziennym dniu.
Osiedle Diamentowe jest wymarzonym miejscem dla rodzin oraz wszystkich osób ceniących bezpieczeństwo, wygodę, estetyczną architekturę oraz spokój.

We wszystkich budynkach zaprojektowano cichobieżne windy, które ułatwią komunikację pomiędzy poszczególnymi piętrami. Do każdego mieszkania przynależy obszerna komórka lokatorska. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli korzystać z ogólnodostępnych wózkowni.

Ciągi komunikacyjne w budynkach przystosowane są do potrzeb rodzin z małymi dziećmi oraz osób starszych i niepełnosprawnych. Na terenie inwestycji znajdą się kolorowe i bezpieczne place zabaw dla dzieci oraz ogólnodostępne miejsca postojowe. 

Realizacja inwestycji przebiega etapowo.
Wszystkie mieszkania z pierwszego etapu inwestycji zostały sprzedane.

Budowa drugiego etapu Osiedla Diamentowego rozpoczęła się w maju 2015 r., a jej zakończenie planowane jest na IV kwartał 2016 r.
Nowy etap to dwa kolejne budynki ze 144 mieszkaniami oraz 34 garażami. Szeroka gama lokali o zróżnicowanych metrażach od 27,90 do 81,39 m2 i układach od 1- do 4 pokoi sprawi, że każdy znajdzie funkcjonalny lokal dostosowany do swoich potrzeb.
Rozkłady pomieszczeń zostały zaplanowane tak, aby umożliwiać optymalne wykorzystanie powierzchni i wygodę użytkowania. Duże okna w każdym z lokali zapewniają, że mieszkania są jasne i dobrze doświetlone. Dodatkowo do każdego z mieszkań przynależy obszerny balkon lub loggia.

Na położonej na ostatniej kondygnacji dominancie zaprojektowane zostały przestronne apartamenty. Unikalny układ pomieszczeń, obszerne tarasy wykończone deskami kompozytowymi i piękny widok z okien sprawiają, że są to lokale unikalne, przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z  ofertą i kontaktu z naszym doradcą, który pomoże Państwu dobrać lokal idealny dla Państwa potrzeb i spełniający wszelkie oczekiwania. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

 

U NAS KUPISZ MIESZKANIE NA NIEOPROCENTOWANE RATY.
BEZ KREDYTU, BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI.
 

 

Biuro Sprzedaży JHM DEVELOPMENT S.A.
ul. Berylowa 1/30
62-500 Konin


Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz Doradca:


Robert Busz
tel.: 603 755 756
e-mail:
konin@jhmdevelopment.pl

godziny pracy:
wtorek – piątek: 9.00 - 17.00
sobota: 9.00 - 15.00

 
Prezentacja osiedla

 

Uprzejmie informujemy, że   materiały przedstawione na naszych stronach www nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa i mają jedynie charakter poglądowy.

 

© JHM DEVELOPMENT S.A.
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb