Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

"Hubalczyk" Bełchatów, ul. Hubala 6

 „Hubalczyk”
Bełchatów, ul. Hubala 6

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy realizację inwestycji „Hubalczyk" w Bełchatowie. Mieszkania, jakie Państwu oferujemy, znajdują się w budynku wielorodzinnym u zbiegu ulic Norwida i Hubala.

W powstałym sześciokondygnacyjnym budynku (jedna kondygnacja podziemna, pięć – naziemnych) oddaliśmy do dyspozycji naszych klientów 125 lokali. Hubalczyk to szeroka gama jasnych, funkcjonalnych i przestronnych mieszkań o metrażach -  od 35,90 m2 do 84,70 m2.   

W części podpiwniczenia zaprojektowano garaże, komórki lokatorskie oraz  pomieszczenia techniczne i pomieszczenia gospodarcze.  Do dyspozycji mieszkańców są również miejsca parkingowe wokół inwestycji. Budynek jest wyposażony w  windy oraz instalacje: wodociągową z wodociągu miejskiego; kanalizacyjną do sieci miejskiej; centralnego ogrzewania z sieci miejskiej, elektryczną, telefoniczną, kablową TV oraz domofonową.

W naszych projektach nie uznajemy kompromisów, zapewniając najwyższą jakość wykończenia oraz dbałość o szczegóły. „HUBALCZYK" to propozycja dla ludzi chcących zamieszkać w miejscu, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością.

Obecnie w ofercie posiadamy 49 gotowych do zamieszkania lokali.

 

U NAS KUPISZ MIESZKANIE NA NIEOPROCENTOWANE RATY.
BEZ KREDYTU, BEZ ZBĘDNYCH FORMALNOŚCI.
 

Serdecznie zapraszamy  do zapoznania się z ofertą.
Do Państwa dyspozycji jest również nasze Biuro Sprzedaży w Bełchatowie:
Tel. kom. 603 755 090
 
 

Obejrzyj wizualizację

 

Uprzejmie informujemy, że  materiały przedstawione na naszych stronach www nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa i mają jedynie charakter poglądowy.

© JHM DEVELOPMENT S.A.
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb