Mieszkania - Łowicz, Bonifraterska 18 - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Mieszkania - Łowicz, Bonifraterska 18

Łowicz, ul. Bonifraterska 18, ul. Medyczna 12, 10

 

Doskonała lokalizacja, nowoczesne rozwiązania i najwyższy standard wykonania, to cechy charakterystyczne naszych inwestycji zlokalizowanych w Łowiczu przy ul. Bonifraterskiej oraz przy ul. Medycznej.
Nasza oferta jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają atrakcyjnego mieszkania w pobliżu pełnej infrastruktury miejskiej: szkół, przedszkoli, terenów zielonych, sklepów, punktów usługowych, czy placówek zdrowia. Doskonała lokalizacja gwarantuje zarówno szybkie dotarcie do dowolnego punktu w mieście, jak i uczucie komfortu związane z mieszkaniem w bezpiecznej i spokojnej okolicy. 
 
Inwestycje położone są w dwóch częściach miasta:
 
Bonifraterska, to centrum Łowicza z szybkim dostępem do głównych atrakcji miasta. Urzędy, restauracje, punkty usługowo-handlowe, oraz park Mickiewicza są w zasięgu ręki. Aby znaleźć się w centrum wystarczy wyjść z domu! Dotarcie do Trójkątnego Rynku zajmuje spacerem niespełna 5 min. Idealne miejsce dla ceniących czas i lubiących żyć aktywnie. W ramach inwestycji powstał budynek liczący 25 mieszkań. Obecnie w ofercie dostępne są ostatnie mieszkania.
 
Medyczna, ulica znajduje się w spokojnej części miasta. Sąsiedztwo zabudowy mieszkalnej oraz bliskość sklepu Tesco czy placówek edukacyjnych z pewnością przekona do siebie zwolenników spokojniejszego trybu życia. Cicha okolica sprosta oczekiwaniom rodzin z dziećmi oraz osób starszych.
 
W ramach inwestycji przy ul. Medycznej realizowane są dwa budynki mieszkalne: Medyczna 12 i Medyczna 10.
 
Budowa budynku przy Medycznej 12, liczącego 25 mieszkań została zakończona w czerwcu 2017r. Obecnie w ofercie dostępne są ostatnie mieszkania.
 
Budynek przy ul. Medycznej 10, realizowany jest w ramach drugiego etapu. Łącznie będzie mieścił 30 mieszkań. Przewidywane zakończenie budowy zaplanowano na IV kwartał 2018. Mieszkania w sprzedaży.
 
Obie inwestycje łączy nowoczesna i unikalna architektura. Wyjątkową formę budynkom nadają charakterystyczne balkony oraz loggie w postaci wystających „pudełek”, które wraz z oknami stworzą przemyślaną kompozycję przestrzenną. Nowoczesna zabudowa utrzymana w jasnej kolorystyce doskonale harmonizuje z grafitowymi akcentami balkonów oraz stolarki okiennej.
 
Każdy z budynków wyposażony zostanie w nowoczesną, cichobieżną windę, zapewniającą sprawne i wygodne przemieszczanie. W piwnicy znajdą się komórki lokatorskie (gratis do każdego mieszkania!), oraz ogólno-dostępne wózkownie/rowerownie i pomieszczenia gospodarcze.
 
Wysoka funkcjonalność mieszkań:
 • optymalnie zaplanowana przestrzeń umożliwia dogodną aranżację wnętrz
 • duże przeszklenia okienne i odpowiednie układy lokali zapewnią dużą ilość światła dziennego

Teren wokół budynków zaprojektowano bardzo starannie. Zielone trawniki, niewysokie drzewa i krzewy stworzą estetyczną wizytówkę tych wyjątkowych inwestycji.
 
Rozwiązania konstrukcyjne:
 • podciśnieniowy system odwodnienia dachu z własnym zbiornikiem retencyjnym
 • budynek posadowiony w systemie białej wanny na płycie (brak możliwości dostania się wody gruntowej, brak efektu nierównomiernego osiadania)
 • całość konstrukcji murowanej wykonana w systemie firmy Wienerberger
Części wspólne:
 • zamontowanie cichobieżnej szybkiej windy firmy thyssenkrupp przelotowej jeżdżącej od -1 do +4 (winda mieszcząca łóżko wszelkich służb ratowniczych)
 • własny węzeł cieplny firmy Danfoss oparty na wymiennikach co znacznie obniża zapotrzebowanie na ciepło
 • energooszczędne oświetlenie typu LED w częściach wspólnych i komórkach lokatorskich
Lokale mieszkalne:
 • zastosowanie wentylacji mechanicznej i kratek higrosterowalnych firmy aereco - podnosi komfort wymiany świeżego powietrza
 • zastosowanie na balkonach i logiach deski tarasowej kompozytowej firmy meisen całkowicie odpornej na działanie warunków atmosferycznych
 • zastosowanie wyciągu okapowego z regulatorami przepływu (całkowicie niweluje zapachy kuchenne z sąsiednich mieszkań)
 • ściany wydzielające lokale wykonane z pustaka o podwyższonej izolacyjności akustycznej
 • drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy A3
 • instalacja światłowodowa umożliwiająca podłączenie super szybkiego Internetu i telewizji cyfrowej (wykonano dwa przyłącza ITV MEDIA oraz VECTRA)
 • zastosowanie łączników balkonowych schock isokorb znacznie redukuje straty ciepła
Metraże:
 
W ramach inwestycji oferujemy pełen wachlarz metraży, poczynając od niewielkich 28,55 m2 kawalerek, poprzez dwupokojowe mieszkania o metrażach od 38,54 m2 do 55,13 m2, trzypokojowe od 53,77 m2 do 64,34 m2, kończąc na ciekawych czteropokojowych lokalach o powierzchni do 71,50 m2. Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach rozkład każdego z mieszkań pozwoli zaaranżować wnętrza w funkcjonalny i wygodny sposób, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.
Każde z mieszkań posiadać będzie przestronny balkon lub loggie oraz przynależną komórkę lokatorską o pow. od 4,40 m2 do 9,30 m2.


Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej ilości dostępnych mieszkań znajdują się w zakładce „dostępne lokale”
 

Biuro Sprzedaży JHM DEVELOPMENT S.A.
ul. Bonifraterska 18, lok. 4
99-400 Łowicz


Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz Doradca:

Robert Latasiewicz
tel. 603 755 090
e- mail:
latasiewicz@jhmdevelopment.pl

godziny pracy:
wtorek, piątek: 9.00 - 17.00
sobota: 9.00 - 13.00

Uprzejmie informujemy, że Biuro Sprzedaży w dniu 31.03.2018 będzie nieczynne

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb