Mieszkania "Osiedle na Wzgórzu" Brzeziny, ul. Glowackiego 47, 49, 51, Wyszyńskiego 2 - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Mieszkania "Osiedle na Wzgórzu" Brzeziny, ul. Glowackiego 47, 49, 51, Wyszyńskiego 2

  „Osiedle  na Wzgórzu"
Brzeziny, ul. Głowackiego 47, 49, 51, Wyszyńskiego 2

Osiedle na Wzgórzu zlokalizowane jest w spokojnej części Brzezin. Mieszkania znajdują się w niewielkiej odległości od centrum miasta, pływalni oraz punktów usługowych. Kompleks docelowo stanowić będzie sześć trzypiętrowych budynków, w których łącznie znajdzie się 256 mieszkań oraz 56 wbudowanych garaży. Osiedle na Wzgórzu to idealne miejsce dla osób, które chcą żyć wygodnie, nowocześnie i z klasą.

Budynki charakteryzują się prostą, harmonijną architekturą. Elewacja wykonana została w jasnej, stonowanej kolorystyce. Na terenie kompleksu zaprojektowano tereny wspólne z dużą ilością zieleni, kolorowymi placami zabaw oraz alejkami spacerowymi. Wykorzystanie sprawdzonych, nowoczesnych technologii oraz wysokiej klasy materiałów zapewnia najwyższą jakość realizacji.

Ogromnym atutem osiedla jest bliskość jednego z największych miast regionu – Łodzi. W rezultacie mieszkania w Brzezinach posiadają walory spokojnej, cichej i bezpiecznej okolicy z bliskością dużej aglomeracji miejskiej. Połączenie doskonałej lokalizacji, eleganckiej architektury i nowatorskich rozwiązań sprawia, że „Osiedla na Wzgórzu” to jedna z najbardziej atrakcyjnych inwestycji w regionie.

Nasz projekt jest przykładem realizacji, gdzie umiejętnie połączono walory funkcjonalne i estetyczne. W tak zaprojektowanej przestrzeni miejsce znalazły rozkładowe kwatery w najbardziej poszukiwanych metrażach. Różnorodne rozkłady, przestronne i dobrze doświetlone wnętrza oraz szeroki wybór dostępnych powierzchni pozwolą wybrać lokal odpowiadający każdym potrzebom. Wszystkie z mieszkań dostępnych w ramach inwestycji posiadają duży balkon oraz przynależne pomieszczenie gospodarcze.

Budowa osiedla została podzielona na etapy.
W ramach I etapu inwestycji powstały 3 budynki przy ul. Głowackiego 47, 49, 51, mieszczące łącznie 128 lokali. Budowa I etapu została zakończona, a mieszkania sprzedane.
W ramach II etapu realizowany jest budynek przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 2, liczący 56 mieszkań w najbardziej popularnych metrażach. Oddanie do użytkowania przewidziane jest na I kwartał 2018r.

Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej ilości dostępnych mieszkań znajdują się w zakładce „ dostępne lokale”.

Biuro Sprzedaży JHM DEVELOPMENT S.A.
ul. Głowackiego 49 m. 33
95-060 Brzeziny


Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz Doradca:

Adam Bombała
tel.: 603 755 039
e-mail:
brzeziny@jhmdevelopment.pl

godziny pracy:
środa: 9.00 – 17.00
piątek: 9.00 – 17.00

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb