O nas - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

O nas

JHM DEVELOPMENT S.A. to profesjonalna spółka giełdowa, zapewniająca wysoki standard i jakość oferowanych mieszkań. Firma powstała w odpowiedzi na potrzeby prężnie rozwijającego się rynku nieruchomości.

Nasza firma oparta jest na solidnych fundamentach MIRBUD S.A.

Dewiza JHM to komfort i bezpieczeństwo naszych przyszłych mieszkańców. Firma stawia sobie za nadrzędny cel stworzenie luksusowych i bezpiecznych mieszkań w budynkach wielorodzinnych, segmentach, apartamentach oraz domach wolnostojących, gdzie łączy się nowoczesność i elegancja formy z naturą.

Na każdym etapie procesu inwestycyjnego angażujemy do pracy najlepszych fachowców oraz prowadzimy ścisły nadzór inwestorski nad przebiegiem prac. Zaczynamy od dokładnej analizy lokalizacji, poprzez projekt architektoniczny, a kończymy na użyciu najlepszych materiałów. Nasi współpracownicy to największa wartość firmy. Ich kompetencje, zaangażowanie i wzajemne zaufanie są podstawą naszych sukcesów.

Gwarantem stabilności spółki jest dywersyfikacja jej działalności. Oprócz inwestycji mieszkaniowych działamy również na rynku nieruchomości komercyjnych. JMH DEVELOPMENT jest większościowym udziałowcem spółki Marywilska 44 – właściciela  największych hal targowych w Warszawie.  Do Grupy Kapitałowej JHM DEVELOPMENT należy także spółka celowa JHM 1, która została powołana do realizacji nowych projektów komercyjnych.

Jeżeli liczycie Państwo na profesjonalizm zapraszamy do JHM DEVELOPMENT S.A.


Prezentacja spółki JHM DEVELOPMENT S.A.

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb