Zakopane, ul. Szymony - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Zakopane, ul. Szymony

Pragniemy poinformować, że na początku II półrocza rozpoczniemy budowę nowej inwestycji w Zakopanem. Obiekt się w bliskim sąsiedztwie centrum, 20 minut spacerem od Krupówek.  

Na posiadanej przez Spółkę działce przy ul. Szymony w Zakopanem powstanie około 220 wykończonych „pod klucz” apartamentów. Bliskość centrum  Deweloper przygotowuje inwestycje przede wszystkim jako obiekt turystyczny – w budynku znajdzie się m.in. część rekreacyjna, recepcja, oraz bawialnia dla dzieci.  Projekt zakłada budowę pięciokondygnacyjnego budynku, w którym mieścić się będzie około 220 wykończonych „pod klucz” apartamentów Przewidziano mieszkania 1, 2 i 3-pokojowe, metraże od 31,6 m2 do 77 m2. W budynku znajdzie się m.in. część rekreacyjna, recepcja, oraz bawialnia dla dzieci.  Przyszli nabywcy będą mogli przeznaczyć apartamenty na własny użytek lub oddać je pod wynajem. Pełną obsługę ruchu turystycznego zapewni sprawdzony tour operator. Budynek został tak zaprojektowany, aby swoją formą pasował do zakopiańskiej zabudowy i doskonale komponował się z otoczeniem. Inwestycja będzie równie do potrzeb osób niepełnosprawnych (podjazdy, windy).

 

 

 

 

 

 

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb