Nowe mieszkania, deweloper - Łowicz ul. Medyczna 12, Bonifraterska 18 - JHM Development
Zadzwoń i zamieszkaj
tel. 46 833 95 89

Mieszkania - Łowicz, Bonifraterska 18

Łowicz, ul. Bonifraterska 18, ul. Medyczna 12, 10

 

Doskonała lokalizacja, nowoczesne rozwiązania i najwyższy standard wykonania to cechy charakterystyczne naszych nowych, kameralnych deweloperskich inwestycji zlokalizowanych w Łowiczu przy ul. Bonifraterskiej oraz przy ul. Medycznej.
 

Jako deweloper z doświadczeniem wiemy, że różni klienci oczekują często bardzo różnych standardów, dlatego nasze nowe mieszkania położone są w dwóch częściach miasta:
 
Bonifraterska 18 to centrum Łowicza z szybkim dostępem do głównych atrakcji miasta. Urzędy, restauracje, punkty usługowo-handlowe, oraz park Mickiewicza są w zasięgu ręki. Aby znaleźć się w centrum wystarczy wyjść z mieszkania! Dotarcie do Trójkątnego Rynku zajmuje spacerem niespełna 5 minut. Idealne miejsce dla ceniących czas i lubiących żyć aktywnie.
 

Medyczna, ulica położona w spokojnej części Łowicza. Sąsiedztwo zabudowy lokatorskiej oraz bliskość sklepu Tesco czy placówek edukacyjnych z pewnością przekona do siebie zwolenników spokojniejszego trybu życia. Cicha okolica sprosta oczekiwaniom rodzin z dziećmi oraz osób starszych.

W ramach inwestycji przy ul. Medycznej powstaną dwa budynki mieszkalne: Medyczna 12 i Medyczna 10.

Medyczna 12, to budynek realizowany w ramach pierwszego etapu. Budowa obiektu liczącego 25 mieszkań została zakończona, a klucze pierwszym mieszkańcom przekazano grudniu 2016r. Większość mieszkań z inwestycji została już sprzedana. Obecnie w ofercie dostępne są ostatnie mieszkania!

Medyczna 10. Budynek realizowany w ramach drugiego etapu.
Projekt zakłada 30 mieszkań.  Przedsprzedaż mieszkań trwa!

Obie inwestycje deweloperskie łączy nowoczesna i unikalna architektura. Nowe mieszkania mają wyjątkową formę dzięki charakterystycznym balkonom oraz loggiom w postaci wystających „pudełek”, które wraz z oknami tworzą przemyślaną kompozycję przestrzenną. Zabudowa utrzymana w jasnej kolorystyce doskonale harmonizuje z grafitowymi akcentami balkonów oraz stolarki okiennej.
 
Każdy z deweloperskich budynków wyposażony zostanie w nowoczesną, cichobieżną windę, zapewniającą sprawne i wygodne przemieszczanie. W piwnicy znajdą się komórki lokatorskie (gratis do każdego nowego mieszkania!) oraz ogólnodostępne wózkownie/rowerownie i pomieszczenia gospodarcze.
 
Wysoka funkcjonalność mieszkań:
  • optymalnie zaplanowana przestrzeń umożliwia dogodną aranżację wnętrz
  • duże przeszklenia okienne i odpowiednie układy lokali zapewnią dużą ilość światła dziennego
Teren wokół budynków zaprojektowano bardzo starannie. Zielone trawniki, niewysokie drzewa i krzewy stworzą estetyczną wizytówkę tych wyjątkowych inwestycji.
 
Metraże:
 
W ramach inwestycji oferujemy pełen wachlarz metraży, poczynając od niewielkich 28,55 m2 kawalerek, poprzez dwupokojowe mieszkania o metrażach od 38,54 m2 do 55,13 m2, trzypokojowe od 53,77 m2 do 64,34 m2, kończąc na ciekawych czteropokojowych lokalach o powierzchni do 71,50 m2. Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach rozkład każdego z mieszkań pozwoli zaaranżować wnętrza w funkcjonalny i wygodny sposób, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.
 
 
Każde z mieszkań posiadać będzie przestronny balkon lub loggie oraz przynależną komórkę lokatorską o pow.  od 4,40 m2 do 9,30 m2.

Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej ilości dostępnych mieszkań znajdują się w zakładce „dostępne lokale”

 

Biuro Sprzedaży JHM DEVELOPMENT S.A.
ul. Bonifraterska 18, lok. 4
99-400 Łowicz


Do Państwa dyspozycji pozostaje nasz Doradca:

Robert Latasiewicz
tel. 603 755 090
e- mail:
latasiewicz@jhmdevelopment.pl

godziny pracy:
wtorek, piątek: 9.00 - 17.00
sobota: 9.00 - 13.00

© JHM DEVELOPMENT S.A. ul. Unii Europejskiej 18, 96-100 Skierniewice, tel: 46 833 95 89, E-mail: sekretariat@jhmdevelopment.pl, NIP: 8361812427

projekt i realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS | CMS FlexiWeb