Apartamenty Zakopiańskie

Apartamenty Zakopiańskie, to nowy apartamentowiec powstający w spokojnej części Zakopanego przy ul. Szymony 17E. Starannie zaprojektowany kompleks z bogatą strefą rekreacyjną będzie nawiązywał architekturą do stylu zakopiańskiego. Apartamenty zrealizowane zostaną w ramach jednego czteropiętrowego budynku ze skierowanymi na stronę południową „skrzydłami”, co razem z niską sąsiadującą zabudową zapewni piękny widok na Tatry z większości apartamentów.

Obecnie trwa budowa inwestycji Apartamenty Zakopiańskie. Przekazanie budynku do użytkowania zaplanowano na 2020 rok. Przyszli właściciele apartamentów będą mogli przeznaczyć je na własny użytek lub oddać pod wynajem. Pełną obsługę ruchu turystycznego zapewni sprawdzony tour operator.

Relaks w Stolicy Tatr

Inwestycja Apartamenty Zakopiańskie została zaprojektowana z myślą o wymagających klientach szukających apartamentu w najpopularniejszym kurorcie turystycznym – Zakopanem. Jest to doskonały wybór zarówno jako lokata kapitału jak i komfortowe miejsce do wypoczynku dla siebie i bliskich.

Amatorzy długich górskich wycieczek, bądź sportów zimowych, będą mogli zregenerować swoje siły w specjalnej, dostępnej dla wszystkich mieszkańców strefie rekreacji, która powstanie w środkowym skrzydle budynku. Znajdą się tam: sauna sucha i mokra, jacuzzi, strefa ciszy wyposażona w lampy imitujące światło słoneczne oraz siłownia. Z myślą o najmłodszych gościach powstanie nowoczesna i dobrze wyposażona sala zabaw oraz brodzik wodny wraz ze zjeżdżalnią.

Dodatkowo zadbano aby w obiekcie znalazły się pomieszczenia do przechowywania sprzętów sportowych takich jak narty czy deski snowboardowe. W budynku zaplanowano miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej oraz miejsca postojowe na zewnątrz.

Apartamenty skrojone do Twoich potrzeb

Kompleks Apartamenty Zakopiańskie będzie liczył 241 wykończonych „pod klucz” apartamentów o powierzchniach od 27,96m2 do 79,39 m2. W ofercie znajdą się apartamenty jedno-,  dwu - i trzy- pokojowe w trzech stylach aranżacji wnętrz do wyboru.

Charakter inwestycji, rozbudowane zaplecze rekreacyjne i atrakcyjne metraże mieszkań sprawiają, że apartamenty posiadają duży potencjał inwestycyjny. Spółka JHM DEVELOPMENT nawiązała współpracę z doświadczonym touroperatorem, który dba kompleksowo o obsługę ruchu turystycznego.

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz kontaktowy a nasz doradca skontaktuje się z Tobą

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane