Poznaj Osiedle Diamentowe

Osiedle Diamentowe to prawdziwy diament na mapie miasta. Nie bez powodu inwestycję okrzyknięto najpiękniejszym osiedlem w Koninie. Starannie wykreowana i spójna urbanistycznie przestrzeń do życia z wieloma udogodnieniami dla mieszkańców, tworzy miejsce, w którym żyje się komfortowo.

Architektura Osiedla Diamentowego oparta jest na prostych formach i funkcjonalnych rozwiązaniach. Jasna elewacja kontrastuje z ciemnymi wykroczeniami loggi i balkonów, co tworzy modernistyczną kompozycję. Starannie zaprojektowane otoczenie osiedla: zielone patio, ścieżki spacerowe, plac zabaw dla dzieci tworzą wspaniałą przestrzeń do wspólnego spędzania czasu, odpoczynku po ciężkim dniu pracy oraz zabawy dla najmłodszych.

Postaw na komfort

W nowoczesnych, przestronnych budynkach znajdują się mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 26,54m2 do81,39m2 i funkcjonalnych rozkładach od 1 do 4 pokoi. Do mieszkań prowadzą szerokie i reprezentacyjne klatki schodowe oraz portalowe drzwi wejściowe. Cichobieżna winda zapewnia szybką komunikację między piętrami, a specjalne podjazdy ułatwiają poruszanie się rodzinom z dziećmi i osób niepełnosprawnych. Wykończenia z najwyższej jakości materiałów, duże okna, tarasy, loggie i balkony podnoszą poczucie komfortu.

  • wysoki standard wykończenia,
  • balkony, tarasy lub loggie w każdym mieszkaniu,
  • komórka lokatorska przynależna do każdego mieszkania,
  • duże przestrzenie okienne z dobrym doświetlenie mieszkań,
  • cichobieżne windy z doskonałą izolacja akustyczną,
  • plac zabaw na terenie osiedla,
  • ogólnodostępne miejsca postojowe i wózkownie.

Z myślą o przyszłości

Osiedle Diamentowe będzie stanowiło kompleks dziewięciu budynków w nowoczesnej zabudowie. Łącznie znajdzie się w nim 587 wyjątkowych mieszkań.

Osiedle realizowane jest w czterech etapach:

I etap – budynki zostały zrealizowane i są już w pełni zamieszkałe.
II etap – obejmuje realizację budynków o numerach 2 i 4. Budowa została już zakończona, obecnie w ofercie mamy ostatnie gotowe mieszkania.
III etap  – obejmuje realizację budynków o numerach 5 i 6. Budowa obecnie trwa.

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz kontaktowy a nasz doradca skontaktuje się z Tobą

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane